فراخوان‌ها

اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

سلسله جلسات ایجاد زمینه همکارى ساترا با گروه هاى علمى و پژوهشى کشور

به گزارش روابط عمومى ساترا؛ شنبه و دوشنبه هفته جارى، دفتر مطالعات تنظیم گرى ساترا با مراکز و گروه ‌های علمی و پژوهشی کشور، جهت تبادل اطلاعات و ایجاد زمینه ‌های همکاری، نشستى را برگزار کرد.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

رویداد مجازی «تنظیم‌گری کلاب هاوس؛ الزامات و راهکارها»

دفتر مطالعات تنظیم‌گری رسانه ساترا با همکاری «هسته پژوهشی رسانیوم» در راستای ایجاد بستری جهت اهتمام به امر تنظیم‌گری مقررات مرتبط با پیام‌رسان‌های مجازی و با توجه به رشد روزافزون استفاده از نرم‌افزار کلاب هاوس در ماه‌های اخیر، اقدام به برگزاری رویدادی جهت پرداختن به مباحث مرتبط با تنظیم‌گری پیام‌رسان کلاب هاوس کرده است.

بیشتر بدانید »
ویدئوکنفرانس هم‌اندیشی
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

برگزاری ویدئوکنفرانس هم‌اندیشی “تنظیم‌گری صوت و تصویر در بحران”

با ظهور فناوری‌ها و قابلیت‌هایی که موجب شد رسانه‌ها از حالتی یک‌سویه و تولیدکننده، به دوسویه تغییر کنند و مصرف‌کنندگان نیز به تولید-مصرف‌کننده تبدیل شوند، پوشش و بازنمایی پدیده‌های مختلف با تنوع و ابعاد بیشتری مواجه شده است. آنچه سال‌هاست در زمان بحران معنا پیدا کرده، اطلاع‌رسانی و پوشش بحران است. با ظهور قابلیت‌های یادشده، بحران و پوشش آن نیز بیش‌ازپیش محل ظهور فرصت‌ها و چالش‌های مختلف شده است. آنچه این میان مهم جلوه می‌نماید، نقش تنظیم‌گران حوزه‌ رسانه در صنعت و کمک به بهبود رویه‌های درست در آن است.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

اولین دوره مدرسه سیاست‌گذاری رسانه برگزار می‌شود

دفتر مطالعات سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا)، هسته پژوهشی رسانیوم و اندیشکده حکمرانی شریف اولین دوره مدرسه سیاست‌گذاری رسانه را با رویکرد تنظیم‌گری پلتفرم‌ها برگزار می کند.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

نقش شبکه‌های اجتماعی در انتخابات ۲۰۲۰

نشست تخصصی » بررسی تأثیر شبکه‌های اجتماعی بر انتخابات ۲۰۲۰ امریکا و روند آن« با همکاری دفتر مطالعات و تنظیم‌گری رسانه ساترا و با حضور دکتر میثم علی‌زاده، پژوهشگر فوق دکتری دانشگاه «هاروارد» امریکا به صورت آنلاین برگزار شد.

بیشتر بدانید »