فراخوان‌ها

ویدئوکنفرانس هم‌اندیشی
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

برگزاری ویدئوکنفرانس هم‌اندیشی “تنظیم‌گری صوت و تصویر در بحران”

با ظهور فناوری‌ها و قابلیت‌هایی که موجب شد رسانه‌ها از حالتی یک‌سویه و تولیدکننده، به دوسویه تغییر کنند و مصرف‌کنندگان نیز به تولید-مصرف‌کننده تبدیل شوند، پوشش و بازنمایی پدیده‌های مختلف با تنوع و ابعاد بیشتری مواجه شده است. آنچه سال‌هاست در زمان بحران معنا پیدا کرده، اطلاع‌رسانی و پوشش بحران است. با ظهور قابلیت‌های یادشده، بحران و پوشش آن نیز بیش‌ازپیش محل ظهور فرصت‌ها و چالش‌های مختلف شده است. آنچه این میان مهم جلوه می‌نماید، نقش تنظیم‌گران حوزه‌ رسانه در صنعت و کمک به بهبود رویه‌های درست در آن است.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

اولین دوره مدرسه سیاست‌گذاری رسانه برگزار می‌شود

دفتر مطالعات سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا)، هسته پژوهشی رسانیوم و اندیشکده حکمرانی شریف اولین دوره مدرسه سیاست‌گذاری رسانه را با رویکرد تنظیم‌گری پلتفرم‌ها برگزار می کند.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

نقش شبکه‌های اجتماعی در انتخابات ۲۰۲۰

نشست تخصصی » بررسی تأثیر شبکه‌های اجتماعی بر انتخابات ۲۰۲۰ امریکا و روند آن« با همکاری دفتر مطالعات و تنظیم‌گری رسانه ساترا و با حضور دکتر میثم علی‌زاده، پژوهشگر فوق دکتری دانشگاه «هاروارد» امریکا به صورت آنلاین برگزار شد.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

نشست «کودک و نوجوان و الزامات سیاست‌گذاری در فضای مجازی»

به گزارش روابط عمومی ساترا، با توجه به مسائل هفته‌های گذشته در خصوص شیوه استفاده کودکان و نوجوان از فضای مجازی و گفتگوی اینترنتی یک نوجوان در پلتفرم اینستاگرام، با نشست تخصصی «کودک و نوجوان و الزامات سیاست‌گذاری در فضای مجازی» توسط دفتر مطالعات تنظیم‌گری رسانه ساترا و با حضور کارشناسان حوزه کودک و نوجوان برگزار شد. در این نشست تلاش شد تا با بررسی این مبحث از ابعاد مختلف مسئله‌ سیاست‌گذاری کودکان و نوجوانان و چالش‌های حضور آنان در فضای مجازی، نگاهی نسبتاً چندبعدی طرح و پیشنهاد شود.

بیشتر بدانید »