فراخوان‌ها

blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

نشست «کودک و نوجوان و الزامات سیاست‌گذاری در فضای مجازی»

به گزارش روابط عمومی ساترا، با توجه به مسائل هفته‌های گذشته در خصوص شیوه استفاده کودکان و نوجوان از فضای مجازی و گفتگوی اینترنتی یک نوجوان در پلتفرم اینستاگرام، با نشست تخصصی «کودک و نوجوان و الزامات سیاست‌گذاری در فضای مجازی» توسط دفتر مطالعات تنظیم‌گری رسانه ساترا و با حضور کارشناسان حوزه کودک و نوجوان برگزار شد. در این نشست تلاش شد تا با بررسی این مبحث از ابعاد مختلف مسئله‌ سیاست‌گذاری کودکان و نوجوانان و چالش‌های حضور آنان در فضای مجازی، نگاهی نسبتاً چندبعدی طرح و پیشنهاد شود.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

در رویداد «تنظیم‌گری کلاب‌هاوس، الزامات و راهکارها» مطرح شد: کلاب هاوس؛ یک نرم‌افزار ایدئولوژیک

به گزارش روابط عمومی ساترا، رویداد «تنظیم‌گری کلاب‌هاوس، الزامات و راهکارها» با همکاری مشترک دفتر مطالعات تنظیم‌گری ساترا و هسته پژوهشی رسانیوم به صورت مجازی برگزار شد. این رویداد با هدف بهره جستن از آرای متنوع و متعدد افراد صاحب‌نظر برای شناخت وجوه مختلف این فضای ارتباطی و پیشنهادهای تنظیم­گرایانه مربوط به آن، با حضور ۱۴ استاد دانشگاه و فعال رسانه‌ای و همچنین کارشناسان حوزه کسب‌وکار و با حضور ۸۰ نفر از دانشجویان سراسر کشور در قالب چهار پنل برگزار شد.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

در «وبینار تخصصی تلویزیون در عصر همگرایی» مطرح شد: لزوم حرکت به سوی حکمرانی چند ذینفعی

دفتر مطالعات تنظیم‌گری رسانه ساترا به مناسبت روز جهانی تلویزیون (۲۱ نوامبر- یکم آذر) وبینار تخصصی تلویزیون در عصر همگرایی را با حضور دکتر سیدجمال الدین اکبرزاده جهرمی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر یاسر خوشنویس، پژوهشگر حوزه برگزار کرد.

بیشتر بدانید »
Challenge online platforms and protect children and teens
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

چالش پلتفرم‌های آنلاین و حفاظت از کودکان و نوجوانان

نشست تخصصی «پلتفرم‌های آنلاین و حفاظت از کودکان و نوجوانان » از سلسله نشست‌های «محتوای آنلاین و مسئولیت پلتفرم‌ها» با حضور محمود علیپور رئیس انجمن تخصصی کودک و رسانه، علیرضا گودرزی مدیر سامانه «چی خوبه» و موسی زمان‌زاده مدیر رسانه «ویدانه» (پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدئو) در مهرماه ۹۹ به صورت آنلاین برگزار شد.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

جلسه هم‌اندیشی ساترا با مدیران پلتفرم‌­های صوتی در خصوص کلاب‌هاوس برگزار شد

با رشد فعالیت‌های کلاب‌هاوس در هفته‌های اخیر در کشور، ساترا به عنوان تنظیم‌گر حوزه صوت و تصویر فراگیر برای بررسی ابعاد فعالیت فرهنگی و اجتماعی این نرم‌افزار و تأثیرات آن بر صنعت صوت و تصویر جلسه هم‌اندیشی به همت دفتر مطالعات تنظیم‌گری رسانه‌ با فعالین و مدیران پلتفرم‌های صوتی کشور برگزار کرد.

بیشتر بدانید »