فراخوان‌ها

اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

در رویداد «تنظیم‌گری کلاب‌هاوس، الزامات و راهکارها» مطرح شد: کلاب هاوس؛ یک نرم‌افزار ایدئولوژیک

به گزارش روابط عمومی ساترا، رویداد «تنظیم‌گری کلاب‌هاوس، الزامات و راهکارها» با همکاری مشترک دفتر مطالعات تنظیم‌گری ساترا و هسته پژوهشی رسانیوم به صورت مجازی برگزار شد. این رویداد با هدف بهره جستن از آرای متنوع و متعدد افراد صاحب‌نظر برای شناخت وجوه مختلف این فضای ارتباطی و پیشنهادهای تنظیم­گرایانه مربوط به آن، با حضور ۱۴ استاد دانشگاه و فعال رسانه‌ای و همچنین کارشناسان حوزه کسب‌وکار و با حضور ۸۰ نفر از دانشجویان سراسر کشور در قالب چهار پنل برگزار شد.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

در «وبینار تخصصی تلویزیون در عصر همگرایی» مطرح شد: لزوم حرکت به سوی حکمرانی چند ذینفعی

دفتر مطالعات تنظیم‌گری رسانه ساترا به مناسبت روز جهانی تلویزیون (۲۱ نوامبر- یکم آذر) وبینار تخصصی تلویزیون در عصر همگرایی را با حضور دکتر سیدجمال الدین اکبرزاده جهرمی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر یاسر خوشنویس، پژوهشگر حوزه برگزار کرد.

بیشتر بدانید »
Challenge online platforms and protect children and teens
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

چالش پلتفرم‌های آنلاین و حفاظت از کودکان و نوجوانان

نشست تخصصی «پلتفرم‌های آنلاین و حفاظت از کودکان و نوجوانان » از سلسله نشست‌های «محتوای آنلاین و مسئولیت پلتفرم‌ها» با حضور محمود علیپور رئیس انجمن تخصصی کودک و رسانه، علیرضا گودرزی مدیر سامانه «چی خوبه» و موسی زمان‌زاده مدیر رسانه «ویدانه» (پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدئو) در مهرماه ۹۹ به صورت آنلاین برگزار شد.

بیشتر بدانید »
blank
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

جلسه هم‌اندیشی ساترا با مدیران پلتفرم‌­های صوتی در خصوص کلاب‌هاوس برگزار شد

با رشد فعالیت‌های کلاب‌هاوس در هفته‌های اخیر در کشور، ساترا به عنوان تنظیم‌گر حوزه صوت و تصویر فراگیر برای بررسی ابعاد فعالیت فرهنگی و اجتماعی این نرم‌افزار و تأثیرات آن بر صنعت صوت و تصویر جلسه هم‌اندیشی به همت دفتر مطالعات تنظیم‌گری رسانه‌ با فعالین و مدیران پلتفرم‌های صوتی کشور برگزار کرد.

بیشتر بدانید »
Opening of the first media policy school
اخبار و رویدادها
مدیریت سایت

افتتاحیه اولین مدرسه سیاست‌گذاری رسانه برگزار شد

مراسم افتتاحیه اولین دوره مدرسه سیاست‌گذاری رسانه (با رویکرد تنظیم‌گری پلتفرم‌ها) روز یکشنبه دهم مرداد ماه در مرکز نوآوری شریف برگزار شد. این مدرسه که توسط دفتر مطالعات تنظیم‌گری سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا)، مجموعه آموزشی و پژوهشی رسانیوم و باشگاه سیاست‌پژوهی شریف برگزار می‌‌شود تا پایان شهریور‌ماه ادامه خواهد داشت.

بیشتر بدانید »