گزارش‌ها

blank
مدیریت سایت

چگونه شبکه‌های اجتماعی بر واکنش و ترس ما از ویروس کرونا تأثیر می‌گذارد؟

شیوع جهانی اپیدمی ویروس کرونا پیامدها و آثار مختلفی در حوزه‌­های گوناگون سیاست­‌گذاری عمومی ا زجمله اقتصاد، سلامت و آموزش در سطوح متفاوت ملی و فراملی برجای گذاشته و همچنین دگرگونی‌­های نظری و عملی را در عرصه‌ بین‌­الملل در پی داشته است.

بیشتر بدانید »
blank
مدیریت سایت

تأثیر ویروس کرونا بر صنعت استریم

مرکز مطالعات تنظیم­گری رسانه ساترا به‌عنوان بازوی علمی سازمان تلاش می‌کند تا ضمن تولید و ترویج ادبیات حوزه‌ی حکمرانی، سیاست­گذاری و تنظیم‌‌گری رسانه و ارتباطات، اقدامات سازمان را با نگاهی کارشناسانه و علمی موردبررسی قرار دهد تا از همین طریق ساترا به منزله‌ی سازمانی شواهدمحور و مبتنی بر پژوهش به انجام وظایف خود بپردازد.

بیشتر بدانید »
blank
مدیریت سایت

پادکست؛ چیستی، تاریخچه و اکوسیستم آن در ایران و جهان

دفتر مطالعات ساترا با همکاری گروه سیاست پژوهی هاتف به مناسبت روز جهانی پادکست اولین گزارش از مجموعه‌گزارش‌های صنعت صوت آنلاین در ایران را منتشر کرد. این گزارش به پدیده‌ی پادکست، تاریخچه و اکوسیستم آن در ایران و جهان می‌پردازد.

بیشتر بدانید »
blank
مدیریت سایت

برنامه راهبردی کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده

همان‌طور که در مادهی یک قانون ارتباطات 1934 مشخص شده است کمیسیون ارتباطات فدرال وظیفه دارد « تا آنجا که امکان دارد سرویس‌های ارتباطات رادیویی جهانی و کشوری را با سرعت، تسهیلات مناسب و هزینه‌های معقول برای تمام مردم ایالات ‌متحده‌ی ‌آمریکا بدون ‌‌‌هیچ‌گونه تبعیضی براساس نژاد، رنگ، مذهب، منشأ ملی یا جنسیت فراهم کند». به‌علاوه، ماده‌ی یک همچنان قید می‌کند که کمیسیون با هدف «حفاظت ملی» و «محافظت از امنیت جان و مال افراد با استفاده از ارتباطات رادیویی» بوجود آمده است.

بیشتر بدانید »
blank
مدیریت سایت

برنامه پژوهش و گردآوری داده آفکام

آفکام سازمانی است که مبتنی بر شواهد و مدارک تنظیم­ گری می کند بنابراین مطالعه بازار برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از تصمیمات ما مسبوق بر شواهدی است که از طریق پژوهش ­های مختلف به دست می­آوریم که این مطالعات بازار به ما تضمین می­دهد که ما به درکی کامل و به روز از مصرف­ کنندگان در انگلیس دست­ یافته­ ایم.

بیشتر بدانید »